Najnovšie recenzie zo sekcie Satelitné komplety

Overený zákazník Satelity-eshop Overený zákazník

Pridané: 24. októbra 2010

Zakúpený v Satelity-eshop

Nemámžiadne výhrady.S nákupom a tovarom som spokojný.

Komplet Evolve Apollo HD

Komplet Evolve Apollo HD

Pridané: 30. júla 2010

• HD kvalita
  • nízka cena
  • bezproblémová inštalácia

Myslím si, že je trestuhodné, keď si niekto zakúpi satelitný komplet vysielajúci v HD kvalite a nekúpi si dostatočne dlhý kábel HDMI len aby ušetril 3 či 5 eur. No uznajte sami, akí držgroši sú dnešní ľudia. :) Tento satelitný komplet so SKYLINK HD kartou je musim sa priznať že ani sam neviem prečo taký lacný, pritom ponúka plnohodnotné funkcie ako ostatné komplety štandardnej kvality a jednodnoducho a bezproblémov sa inštaluje, čo sa týka buď paraboly, alebo samotného satelitného prijímača. Naviac ponúka nahrávanie programov na externý HDD, no veľmi by som sa na vašom mieste netešil. To, do akých formátov ukladá nahrané súbory by ste neuhádli do konca svojho života. Ja sám som ale zistil že formát je veľmi nevýhodný v tom, že sa ťažko konvertuje do iných, lepšie ostatnými prehrávačmi čítateľných formátov. Balíček programov MULTI vás počas doby 2 mesiacov natoľko zláka, že si ho predplatíte aj na ďalšie mesiace. Kto hľadá skutočne dobrý signál na svojej TV aj počas búrok či v prípade že bývate v blízkosti letiska, alebo podobne, nezávidenia hodnoj situácie je tu pripravený stále pre vás Set Evolve Apollo HD.

Komplet Opticum HD X402p

Komplet Opticum HD X402p

Pridané: 25. júla 2010

(naposledy upravené 27. júla 2010)

• veľmi nízka cena
  • bezproblémové používanie už takmer rok
  • možnosť nahrávania na USB
  • jednoduché menu

Set Opticum HD X402p priam volá po tom, aby ste si ho kúpili, navyše za bezkonkurenčne nízku cenu, v ktorej je zahrnuté všetko príslušenstvo, vrátane paraboly či skylink karty. Pri výbere svojho prvého satelitného kompletu som sa bez váhania a zbytočného rozhodovania hneď priklonil za obyčajný, no som veľmi rád, že ma môj kamarát, ktorý je v tejto oblasti špecialista ihneď upozornil na nevýhody a pri tomto modeli na perspektívu do budúcnosti, ktorou sa vyznačuje a kvôli ktorej som si ho zakúpil za navyše vynikájúcu cenu. Hoci dnes veľa televízií nevysiela v HD kvalite, o pár rokov to môže byť už len minulosťou a až potom si budete môcť užívať skutočnú kvalitu obrazu a pocit, že ste raz opäť vyhrali nad svojimi smiešne sa uškŕňajúcimi susedmi, ktorý sa z vás pri tejto kúpe len smiali.

Komplet Optibox Multiroom 2TV 2LNB

Komplet Optibox Multiroom 2TV 2LNB

Pridané: 19. apríla 2010

• Pokial si plánujete zakúpenie satelitného kompletu pre dva televizné prístroje tak sa rozhodnite za výhodnú kúpu menovaného kompletu Optibox Multiroom .Technické riešenie zostavy je výhodné pokial chcete zamontovať prímač do jednej miestnosti a snímacie čidlo pre dialkové ovládanie do druhej miestnosti .
  • Menovanú zostavu som montovalasi pred jedným rokom a mal som pri prvotnom rozbalení zmiešané dojmi.No v návode menovaného prímača je všetko podrobne opísané a tak som aj kartu SKY LINK ktorá je ku kompletu dodávaná namontoval bez problému za jednu hodinu.Dôležité je pozorne prečítať návod , nie som s tých ktorí čítajú návody pre uživaťelov ale teraz to bolo potrebné aby som správne nastavil komunikáciu s kartou SKY LINK .
  • Menu satelitného prístroja je prehladné a možnosť uložiť 5000 programov podlľa favoritných skupín je samozrejmosťou.
  • Nemá možnosť sledovať HD kanály.

Prijatelná cena , výhodná cena .

Pridané: 14. apríla 2010

(naposledy upravené 23. apríla 2010)

• Prístroje Optibox májú velmi dobrú softvérovu podporu na internete kde sa dá nájsť .
  • Set Optibox Crypton je tá správna volba na satelitný komplet za prijatelnú cenu.Menu satelitných prístrojou Optibox je priehladné a hned sa v nom zákazník orientuje.Možnosť si uložiť predvolené satelitné programy do desiatich favoritných skupín je u takýchto prímačou samozrejmosťou .Menovaný komplet doporuujem aj z toho hladiska má možnosť sledovať 2 susediace satelitné družice ASTRA 19,2 a Astra 23,5 kde je ponúkaný balík na prístupovú kartu .Monoblokový konvertor má zabudovaný disecq prepínač s polohou 1 Astra 19,2 poloha 2 Astra 23,5 stupňov.Montáž zvládne stredne zdatný technický tip do pol hodiny.Jednoduchá je aj montáž v cene ponúkanej satelitnej paraboly .Podla priloženého návodu ju zvládne každý.Ponúkaná dekodovacia karta je s možnosťou následnej volby dokupenia prémiových programov podla záujmu každého zákazníka a aktivuje sa dokúpením kuponu v satelitných predajniach.
  • Nemožnosť sledovať HD programy.

Slušná zostava za prijatelnú cenu.

TOPFIELD TF7700HSCI

TOPFIELD TF7700HSCI

Pridané: 26. novembra 2009

• Prosím v prvom rade doplniť redakciu v základnej recenzii prístroja ,že menovaný prímač :Topfield TF7700HSCI - set top box pre príjem HDTV .Zakazník to nemá uvedené a je neodborne informovaný a pritom patrí Topfield TF7700HSCI medzi kvalitné prístroje s možnosťou prímu dvoch najsledovanejších satelitných družic na Slovensku a to Astru 19,2 + Astru 23,5 stupňov.
  • Cena zariadenia .

Na trhu sú aj lacnejšie .

OPTIBOX Crypton

OPTIBOX Crypton

Pridané: 2. novembra 2009

• Kvalitný satelitný prímač s USB vstupom pre prípadnú úpravu softveru alebo nahratie sledovaného programu .Dekodér Cryptoworks vhodný pre kartu SKYLINK patrí pre slovenský a český trh najviac používaný a bezproblémový chod zaradujú Optibox na popredné miesta v predaji .OPTIBOX Crypton je vhodný po softvérovej úprave pre nelegálny príjem .
  • Nemá možnosť HD kanálov.

Doporučujem pre kúpu .

Komplet Strong SRT 6015

Komplet Strong SRT 6015

Pridané: 1. novembra 2009

• Nedá sa napísať klady viac záporné hodnotenie satelitného kompletu .
  • Možnosť sledovať len volné programy ktoré nemajú sledovanosť na prvých priečkach na SLOVENSKU .Nemá možnosť sledovať programy cez kartu SKYLINK .Satelitný prímač Strong SRT 6015 nema čítačku karty .Pre dlhodobé používanie na nevhodné .

NEDOPORUČUJEM

Zobrazujem 101 - 108 zo 108 recenzií 1...2 3 4 5 [ 6 ]